JS D
  saatis: Sergei
18/06/2010 10:32:26
JS D
AndriPro:24/06/2010 08:47:59
Tere Sergei.
Jock on viimase peal.... Kas konks on S.Fesko? Ja mis on kurguhäkkliks? Kui siduda see kollane osa roosaks.... ,mis siis saab?

Andri.
Sergei:28/06/2010 09:04:53
Andri

Крючёк из моей серии HFF 6/0.

Перо в горле vulturine guinea.

Ты можешь поставить вместо жёлтого розовый это никто не запрещает но это будет не Jock Scott, будет нормальная муха от AndriPro. Это как например в Эстонском флаге поменять синюю полосу на розовую , тоже будет флаг но уже не Эстонский, его тоже можно гдето повесить.

Sergei Fesko
AndriPro:29/06/2010 09:31:39
Küsisin Sergei käest , et mis siis saab , kui siduda JS kollane osa roosaks.Pean seda vastust nii oluliseks ,et katsun ta edastada ka eesti keeles .(juhuks kui keegi ei valda vene keelt)
Sergei vastas siis: Sa võid panna kollase asemel roosa , aga siis ei ole see putukas enam Jock Scott vaid lihtsalt normaalne putukas AndriPro`lt . See on umbes see sama , kui eesti lipul vahetada sinine triip roosaks . Saab ilusa lipu , mille võib ka kuhugi üles riputada , aga see ei ole enam eesti lipp.

Klassikalise lõheputuka sidumise üks esimesi nõudeid ongi see , et tuleb austada retsepti.Tihtipeale nimetatakse kalastamiseks seotud lõheputukaid klassikaliste lõheputukate nimedega.Kes asja nagu jagab , ei tee sest nagu välja , aga tegelikult on Jock Scottè ikkagi ainult üks versioon - klassikaline lõheputukas.


kasutaja: 
salasõna: 
Kommenteerimiseks logi sisse !